POLIKLINIKA AGEL. provozuje 7 zdravotnických zařízení, které ve svých regionech zajišťují léčebně preventivní péči ambulantního typu, vykonávanou praktickými lékaři a ambulantními specialisty. Dále provozuje laboratoře, centra zobrazovací diagnostiky, léčebnu dlouhodobě nemocných, lékárny a Centrum jednodenní péče. Je součástí skupiny AGEL, která je největším privátním provozovatelem zdravotnických služeb.

Správce sítě /uživatelský helpdesk

referenční číslo: 39F02BB7

Náplň práce

• správa, údržba a rozvoj počítačových informačních systémů,
• instalace, údržba a opravy HW,
• správa a údržba webových stránek,
• školení uživatelů v oblasti aplikace SW,
• spolupráce s lékaři a jinými pracovníky polikliniky při řešení problematiky týkající se IS.

Požadujeme

• minimálně SŠ vzdělání,
• znalost HW a základů LAN,
• znalost operačního systému MS Windows, MS Windows Server,
• výhoda znalost Windows Active Directory, VMWARE,
• znalost MS Office produktů,
• výhoda znalost OpenOffice,
• výhoda znalost programovacího prostředí .NET,
• trestní bezúhonnost,
• ochotu učit se nové věci,
• komunikační a organizační schopnosti,
• individuální přístup ke klientovi a jeho potřebám,
• profesionalitu, flexibilitu a loajalitu.

Nabízíme

Nabízíme
• práci s nejnovějšími technologiemi (virtualizace, active directory, enterprise technologie, webové technologie)
• práci v akreditovaném moderním zdravotnickém zařízení
• jednosměnný provoz,
• stálý, přátelský kolektiv,
• úvazek 1,0.

Mzdové podmínky:
• dle mzdového předpisu společnosti s dalším možným růstem

Benefity:
• příspěvek na penzijní připojištění (po roce trvání pracovního poměru),
• příspěvek na stravování,
• 5 týdnů dovolené,
• 37,5 hodin týdně/úvazek 1,0.

Termín nástupu
• dohodou
Místo výkonu práce
Poliklinika AGEL, Švihovská 14, 301 00, Plzeň /37, 121 43
Kontakt
Životopis s telefonním číslem a e-mailovou adresou, prosíme, zasílejte na e-mail: hlavnímu informatikovi DZ, panu Bc. Miroslavu Pavlíčkovi, MBA. e-mail: mira.pavlicek@pol.agel.cz, tel: 221 087 640

Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 14 dnů od obdržení životopisu, dali jsme přednost jinému uchazeči. Děkujeme za pochopení.

Místo pracoviště: Poliklinika AGEL Plzeň, šVIHOVSKÁ 14, Plzeň

Region: Plzeňský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby

Profese: správce aplikačního SW, správce operačních systémů a sítí, technik HW

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Kontaktní údaje: lucie.cosova@pol.agel.cz lucie.cosova@pol.agel.cz