Typ nabídky

Minimální mzda

Správce vozového parku (Technik)

referenční číslo: 384F8C47 | aktuálnost: 02.05.2017

PETROTRANS, s.r.o.

zabývající se přepravou pohonných hmot hledá vhodného uchazeče (ku) na pozici

Náplň práce

• zodpovědnost za stav a správu vozového parku
• kontrola dodržování příslušné legislativy,
• dohled nad dostupností vozidel
• zpracování analýz
• spolupráce s obchodními partnery, vedení jednání, zajišťování smluv
• vyhodnocování nákladovosti
• spolupráce při tvorbě plánů
• participace na projektech
• spolupráce v oblasti BOZP, spolupráce při vyhodnocování činnosti řidičů (mzdové podklady)
• reporting, controlling

Požadujeme

• středoškolské vzdělání s maturitou nejlépe technického či dopravního směru
• zkušenosti s řízením týmu (řidiči) min. 2 roky
• prokazatelné pracovní zkušenosti (min. 2 roky) s technikou - vozidla nad 12 t, (např.
praxe na pracovní pozici vedoucí dopravního střediska, technik, garážmistr, apod. )
• znalosti vyhodnocování režimu práce řidičů výhodou
• znalosti v oblasti legislativy silniční dopravy: Nař.561/2006, Nař. vlády 589/2006, Zákon 361/2000
• znalost zákoníku práce v oblasti bezpečnost práce a ochrana zdraví při práci, pracovní
doba a doba odpočinku, apod.
• řidičský průkaz sk. B (C+E výhodou)
• znalost práce na PC (MS Office Excel na pokročilé úrovni - podmínkou, GPS),
• samostatnost, inovativní myšlení, loajalita, vysoké prac. nasazení, zodpovědnost, časová flexibilita
• schopnost týmové spolupráce,
• schopnost stanovit priority a dosahovat cílů
• dobré organizační a komunikační schopnosti
• znalost jazyků : anglický jazyk: úroveň mírně pokročilá (výhodou)

Nabízíme

• zaměstnanecké výhody,
• odpovídající finanční ohodnocení,
• poukázky na odběr pohonných hmot u čerpacích stanic
• stravenky
• týden dovolené navíc,
• zázemí prosperující společnosti,
• příspěvek na penzijní připojištění
• mobilní telefon, notebook

Místo pracoviště: Praha 8, Střelničná 2221/50

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika

Profese: technik v dopravě

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita