Typ nabídky

Minimální mzda

Technik poprodejních služeb - autorizovaný automobilový servis (P3933)

referenční číslo: 37D9DF0B | aktuálnost: 30.05.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Přijímání zakázek, návrh řešení problémů, tvorba cenové kalkulace, komunikace se zákazníkem během zakázky, koordinace činnosti mechaniků,
zodpovědnost za dodržení termínů, organizace práce, vedení evidence a záznamů

Požadujeme

VŠ/ VOŠ/ SŠ technického směru, praxe v servisu nebo prodeji náhradních dílů na automobily min. 3 roky, MS Office, příjemné vystupování, zájem o obor, organizační schopnosti, spolehlivost, Řidičský průkaz B

Nabízíme

Práce na HPP v renomovaném autorizovaném servisu, pěkné finanční ohodnocení, příjemné pracovní prostředí a kolektiv, profesionální zaškolení, možnost dalšího růstu

Místo pracoviště: Liberec,

Region: Liberecký kraj

Obor: Automobilový průmysl, Doprava, logistika

Profese: dispečer, disponent, inženýr logistiky, prodejce vozů, referent logistiky, technik v dopravě

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Vzdělávací kurzy, školení