Typ nabídky

Minimální mzda

Lepič reklamy / fólií - s praxí i bez praxe - velmi zajímavá nabídka

referenční číslo: 376B8F41 | aktuálnost: 09.08.2016

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Náplň práce

Profil firmy:
Naším klientem je velmi solidní a stabilní společnost LOGOSIGN a.s., působící na reklamním trhu již od roku 1992.

V rámci rozvoje společnosti hledáme nové, spolehlivé zaměstnance.

Náplň práce:
- lepení reklam na desky, výlohy, automobily v sídle firmy v Praze - Chrášťanech a v terénu u zákazníků

Výhodou je praxe i v ostatních oblastech výroby reklamy. Rádi uvítáme profil zkušeného pracovníka z tohoto oboru.

Požadujeme:
- velkou manuální zručnost kandidáta
- praxi s lepením reklam - výhodou, ne podmínkou
- loajalitu k firmě
- samostatnost a spolehlivost
- řidičský průkaz sk. B
- časovou flexibilitu
- nástup možný ihned, případně.dle individuální dohody

Po dohodě s klientem budou již první kola pohovorů vedena přímo našim klientem. Budete kontaktováni na osobní schůzku.

Nabízíme:
- trvalý pracovní poměr ve stabilní společnosti v Praze - Chrášťanech
- stabilní zaměstnání v dobrém a přátelském pracovním týmu
- motivující nástupní mzdu dle zkušeností a praxe kandidáta
- seriózní přístup
- různorodou práci na zajímavých zakázkách klientů
- nástup možný ihned, dle dohody

Vaše životopisy zasílejte, prosím, na níže uvedenou adresu. Nezapomeňte uvést, o jakou pracovní pozici se ucházíte a telefonický kontakt na Vás (nejlépe mobil).

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha

Obor: Řemesla, výroba, Ostatní, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity