Typ nabídky

Minimální mzda

Obsluha souřadnicové vyvrtávačky (-mpo-)

referenční číslo: 373A0617 | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti Fontes H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

• podílení se na výrobě dílů pro zahraniční zákazníky a letecký průmysl
• vrtání otvorů od průměru 0,2 mm
• zhotovení přesných otvorů
• práce na ranní směnu

Požadujeme

Nabízíme

• práce na hlavní pracovní poměr
• pět týdnů dovolené
• příspěvek na stravování
• platové ohodnocení dle výkonu

Místo pracoviště: okres Olomouc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity