Typ nabídky

Minimální mzda

Technický obchodník (60.000 Kč fix)

referenční číslo: 36505EE3 | aktuálnost: 02.05.2017

flow-r

Flow-r je personální společnost 2.0 postavená na principech svobody a odpovědnosti s respektem ke všem lidem, s nimiž se potkáváme.

Náplň práce

Zahraniční společnost s více jak 400 pobočkami po celém světě, přední výrobce produktů pro automatizaci a pneumatické prvky, rozšiřuje svůj tým na Vysočině/Východních Čechách o pozici Sales Engineer

V tomto regionu máme značný počet zákazníků (většinou velké průmyslové podniky). Hlavní zodpovědností tohoto nového kolegy bude péče o stávající zákazníky a komunikace s pobočkami v ČR/po světě. Tuto pozici doposud zastával kolega z Brna, ale vzhledem ke vzdálenosti dojíždění do regionu kolegu přesouváme zpět do Brna a rádi bychom tedy uvolněné místo nabídli někomu přímo z regionu.

Není třeba být expertem v našem produktovém portfoliu, hledáme obchodníka, kterého baví technický sales, ať už bude zaměřený kamkoli. Měl by to být někdo, kdo se rád potkává se zástupci výrobních společností (vedoucí údržbb, výrobní ředitel, ředitel firmy) a kdo rád tráví čas u zákazníků.

Aktuálně máme v regionu asi 30 klíčových klientů a dalších cca 200 občasných. Region patří k nejsilnějším, které v ČR máme. Zákazníky pro nás většinou bývají výrobní firmy v průmyslových zónách od dodavatelů do automotive, přes elektrotechnický promysl až po strojní výroby.

Pracovní náplň:

- Péče o stávající zákazníky, udržení a rozvoj obchodních vztahů
- Poradenství a technická podpora zákaznických služeb
- Spolupráce na marketingové, propagační a prezentační činnosti v oblasti zákaznických služeb
- Identifikace a vytváření nových obchodních příležitosti v souladu s pochopením a rozvojem firemní strategie (obchodní, technické a dalši)
- Sledování aktivit konkurence, trendů

Očekáváme:

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- Obchodní zkušenosti podmínkou
- Základní technické znalosti k přípravě prezentací pro různé návrhy a řešení u zákazníka
- Zkušenosti z průmyslové výroby výhodou
- Velmi dobré prezentační a vyjednávací schopnosti
- Minimálně mírně komunikativní znalost AJ

Nabzíme:

- Zázemí stabilní nadnárodní společnosti s vedoucím postavením na trhu
- Zajímavou práci s profesionálním a motivovaným týmem
- Dobré finanční ohodnocení
- Možnost pracovat z home office nebo z kanceláře v Jihlavě
- Telefon, notebook, auto i k soukromým účelům
- Firemní benefity

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč

Místo pracoviště: Vysočina/Východočeský kraj

Region: Kraj Vysočina

Obor: Automobilový průmysl, Obchod, prodej, nákup, Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita