Typ nabídky

Minimální mzda

Konzultant technické podpory

referenční číslo: 35FEAA92 | aktuálnost: 21.02.2017

O2 Czech Republic a.s.

Náplň práce

Zajímají tě nové technologie? Neustále sleduješ současné trendy v mobilních telefonech a tabletech? Pokud zároveň hledáš práci, kde budeš pomáhat našim zákazníkům, máme pro tebe skvělou nabídku

Pokud zákazníkům nebude fungovat jejich mobilní telefon, pevná linka, internet či další služby, budeš to právě ty, kdo jim pomůže.

Hledáme specialistu technické podpory Nabízíme práci na plný úvazek, ale i brigády či zkrácené úvazky.

Požadujeme

- Středoškolské vzdělání či výuční list
- Komunikační dovednosti
- Dobrý písemný projev
- Technické dovednosti
- Prozákaznický přístup
- Týmový duch
- Ochota pracovat ve směnném provozu

Nabízíme

- Základní mzdu ve zkušební době 15.200 Kč a poté 17.700 Kč měsíčně + příplatky a bonusy
- Práci na hlavní pracovní poměr i zkrácený úvazek
- Profesionální zaškolení na danou pozici
- Stravenky
- Týden dovolené navíc (25 dnů)
- Zvýhodněný mobilní tarif pro sebe i svou rodinu a přátele
- Moderní pracovní prostředí a přátelský pracovní tým
- Možnost komunikace v anglickém jazyce za příplatek k základní mzdě
- Možnost kariérního růstu
- Místo výkonu práce v Ústí nad Labem

Měníme telekomunikační trh, buďte při tom!

Místo pracoviště: Ústí nad Labem

Region: Ústecký kraj

Obor: Telekomunikace

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Rodiče s dětmi, Absolventy