Typ nabídky

Minimální mzda

Projektant telekomunikačních sítí

referenční číslo: 35956304 | aktuálnost: 02.05.2017

ZLINPROJEKT a.s.

Náplň práce

- projektová činnost – zpracování studií, projektových dokumentací, návrh pasivních částí sítí pro elektronickou komunikaci,
- inženýrská činnost – projednání staveb s dotčenými orgány státní správy, správci inženýrských sítí, vlastníky dotčených nemovitostí

Požadujeme

- ŘP skupina B
- vzdělání elektrotechnického nebo stavebního směru
- práce na PC (MS Office, grafika Microstation)
- pečlivost
- schopnost samostatného rozhodování
- komunikativnost

Nabízíme

- pracovní poměr na dobu neurčitou
- den nástupu: od 1.9.2016
- předpokládaná měsíční hrubá mzda: 22.500,-Kč – 30.000,- Kč

Mzda: 22 500 - 30 000 Kč

Region: Zlínský kraj

Obor: Telekomunikace

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita