Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodník - junior, podpora prodeje (strojírenství, ocelové konstrukce) (P3900)

referenční číslo: 3484C9F7 | aktuálnost: 08.03.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Podpora oddělení prodeje: vypracovávání nabídek, tvorba cenových kalkulací, smluv; účast na obchodních jednáních a postupné zapracování do obchodního procesu, související administrativní činnosti v kanceláři společnosti

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání technického směru (ideálně strojírenského zaměření), nutná znalost čtení ACADu a orientace v něm, technické myšlení, komunikativní AJ slovem i písmem,
velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti, flexibilita, ochota pracovat na sobě, začít v kanceláři a po nějakém čase se vypracovat na samostatného obchodníka; uživatelská znalost práce na PC – MS Office (zejména MS Excel); schopnost pracovat v týmu, řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

Práce v prosperující společnosti fungující v rámci mezinárodní struktury; přátelský kolektiv,
velmi dobré pracovní podmínky – 5 dní dovolené navíc, pravidelné finanční bonusy; mobilní telefon, notebook;
perspektiva osobního a profesního růstu.
Místo vhodné pro ABSOLVENTA VŠ (technické vzdělání)

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Pardubice,

Region: Pardubický kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Strojírenství

Profese: obchodní asistent, obchodní zástupce, obchodní ředitel/manažer, obchodník, obchodně technický zástupce, referent nákupu a prodeje

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Mobilní telefon, Notebook

Vhodné pro: Absolventy