Typ nabídky

Minimální mzda

Mistr tavírny

referenční číslo: 343DEB81 | aktuálnost: 20.02.2017

UNEX a.s.

Náplň práce

  • organizace a řízení prací na svěřeném pracovišti a komplexní odpovědnost za jeho správný chod, zejména zabezpečování požadovaných výrobních, provozních a ekonomických výsledků řízeného pracoviště
  • dodržování pracovní a technologické kázně, hospodárného využívání nástrojů, surovin a materiálů
  • koordinace řízeného pracoviště s navazujícími oblastmi výrobního provozu

Požadujeme

  • SOU/SŠ strojírenského nebo metalurgického směru
  • praxe min. 3 roky
  • znalosti ze strojírenské a slévárenské oblasti
  • znalost práce na PC
  • schopnost vedení kolektivu
  • organizační schopnosti
  • zodpovědnost, spolehlivost

Nabízíme

  • stabilní a perspektivní zaměstnání
  • kariérní růst
  • dotované stravování v areálu společnosti
  • výkonové bonusy
  • další benefity

Mzda: 21 000 - 26 000 Kč

Místo pracoviště: Řepčínská 35/86, Olomouc

Region: Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: vedoucí provozu, vedoucí výroby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita