Typ nabídky

Minimální mzda

Elektromechanik (-kmb-)

referenční číslo: 33534AD3 | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti FONTES H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

- opravy výměnných dílů železničního zabezpečovacího zařízení
- měření a kontrola kvality provedení

Požadujeme

- SŠ nebo vyučení elektrotechnického zaměření
- oprávnění dle vyhl. 50/1978 Sb. § 6
- pečlivost, důslednost, pracovitost

Nabízíme

- zázemí stabilní a perspektivní společnosti
- vhodné i pro absolventy - možnost zaučení
- týmové prostředí
- 5 týdnů dovolené
- stravenky, příspěvek na penzijní připojištění
- ohodoocení dle výkonu
- nástup možný ihned

Místo pracoviště: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity