Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr správy a přípravy výrobně technické dokumentace (P3980)

referenční číslo: 334857BA | aktuálnost: 08.03.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Zaměstnance na této pozici pracuje se v systému SAP – zadává a aktualizuje kusovníky (změnová řízení v DMS systému),
tvoří a spravuje výrobní dokumentace pro ruční osazování,
zodpovídá za správnost, správu a aktualizace technické výrobní dokumentace;
spravuje výrobní dokumentace na webových stránkách společnosti,
zodpovídá a zajišťuje přenos výrobní dokumentace na jednotlivá oddělení,
komunikuje s jednotlivými odděleními v rámci projektu (nákup, logistika, vývoj, kvalita, zahraničí..)

Požadujeme

SŠ (VŠ) vzdělání nejlépe technického, elektro velkou výhodou,
dobré komunikační dovednosti, ochota učit se;
aktivní znalost AJ slovem i písmem,
práce na PC – Word, Excel; SAP výhodou;
znalost výrobního procesu výhodou,
znalost tvorba html stránek výhodou,
ŘP skupiny B

Nabízíme

Práce v zahraniční společnosti,
možnost spolupráce na nových projektech; možnost návrhů změn a zlepšení - tedy osobní realizace,
práce s moderními technologiemi,
5 týdnů dovolené,
částečně dotované stravování s výběrem z několika druhů jídel,
příspěvky na penzijní připojištění a životní připojištění

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: okolí, Pardubice,

Region: Pardubický kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování