Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní manažer pro zahraniční obchod (P3892)

referenční číslo: 32F1844E | aktuálnost: 01.06.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

zodpovídá za marketing a prodej systémů a výrobků společnosti na určeném teritoriu v zahraničí a pro vybranou cílovou skupinu zákazníků, zejména v teritoriu Asie a Afriky, prezentuje nabízená řešení obchodním partnerům nebo zákazníkům zejména v zahraničí, vede předprojektový tým, který vytváří nabídky, nebo pracuje na nabídce samostatně, zodpovídá za přípravu a průběh obchodního případu až do podpisu smlouvy, sbírá a přináší z trhu informace o požadavcích zákazníků a informace o konkurenci, připravuje dílčí marketingové plány společnosti včetně jejich vyhodnocování, zabezpečuje účast společnosti ve výběrových řízeních a na veletrzích, projednává, připravuje a uzavírá obchodní smlouvy po příslušném schválení, spolupracuje s technickým útvarem na zadání technické specifikace při zavedení výrobní zakázky, připravuje podklady pro cenové kalkulace, spolupracuje s technickým útvarem při tvorbě zákaznické dokumentace, pravidelně reportuje vedoucímu zahraničního obchodu

Požadujeme

M/Ž, VŠ vzdělání technického (elektro, IT či doprava), nebo ekonomického zaměření, praxi na obdobné pozici: minimálně 5 let (nejlépe se zkušenostmi s trhy Asie a Afriky), pokročilou znalost AJ, velkou výhodou znalost FJ, prezentační dovednosti, vysokou úroveň vystupování a jednání, prodejní schopnosti, samostatnost, vztah k technické problematice, ochotu cestovat do zahraničí, řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

zajímavou práci ve stabilní české prosperující společnosti, výdělek odpovídající pracovnímu výkonu a další benefity (dle pracovní pozice), možnost dalšího vzdělávání v jazykových kursech, v programu firemního vzdělávání, možnost dalšího profesního růstu, pružnou pracovní dobu (u THP pozic), 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování
příspěvek na penzijní připojištění (ve výši 3 % z hrubé mzdy), bonusy ke mzdě a v případě zisku roční odměny

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Vysoké Mýto,

Region: Pardubický kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Technika, elektrotechnika

Profese: area sales manager, key account manager, manažer prodeje, obchodní ředitel/manažer, obchodník, produkt developer, produktový analytik

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na vzdělání, Stravenky/příspěvek na stravování