Typ nabídky

Minimální mzda

Technický specialista - automatizace/pneumatika/hydraulika

referenční číslo: 32663EEC | aktuálnost: 02.05.2017

flow-r

Flow-r je personální společnost 2.0 postavená na principech svobody a odpovědnosti s respektem ke všem lidem, s nimiž se potkáváme.

Náplň práce

Firma s vedoucí pozicí na světovém trhu v průmyslové automatizaci s pneumatickými a elektrickými systémy v Brně nově vytvořila tým technických specialistů v oblasti automatizace/pneumatiky/hydrauliky. v rámci budování tohoto týmu hledáme zkušeného specialistu, který bude pravou rukou pro zákazníky z hlediska řešení technických aspektů produktů a řešení.

Katalog firmy obsahuje několik desítek tisíc produktů a proto je ambicí těchto specialistů působit v rámci firmy jako produktoví specialisti, kteřří pomáhají zákazníkům pronikat do detailů jednotlivých produktů, dávají technická doporučení vzhledem k specifikacím projektu a požadavkům zákazníka. Tito specialisté mají být nositelé produktového know-how a měli by mt zájem se neustále vzdělávat v nových produktech firmy.

Co Vás u nás čeká:
- Příprava technických materiálů (dokumentace, interní informační bulletiny, vzorky, atd.)
- Členství v celosvětovém týmu produktových specialistů
- Prezentace produktů pro naše zákazníky
- Interní školení pro technické a obchodní týmy
- Testování produktů a vyhodnocení výsledků (samostatná výzkumná činnost)
- Analýza trhu - konkurence, novinky na trhu
- Podpora projektových týmů
- Aktivní přístup k neustálému prohlubování znalostí produktů v oblasti průmyslové automatizace

Očekáváme:
- SŠ/VŠ vzdělání strojírenského směru
- Zkušenost alespoň s jednou z oblastí prvků pro oblast průmyslové automatizace, hydraulice nebo hydrauliky
- Komunikativní znalost AJ (NJ výhodou)
- Samostatnost, analytické myšlení, komunikativnost
- Chuť a motivace nadále rozvíjet své odborné znalosti
- Velmi dobré prezentační dovednosti

Proč se k nám připojit:
- Zázemí jedné z nejsilnějších světových společnosti v oblasti automatizace
- Zajímavou práci s profesionálním a motivovaným týmem
- Dobré finanční ohodnocení
- Technické vzdělávání v Anglii, jazykové vzdělávání
- 25 dní dovolené
- Telefon, notebook
- Firemní benefity
- Kancelář: Brno

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč

Místo pracoviště: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Strojírenství, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní