Typ nabídky

Minimální mzda

Referent majetkové správy pro veřejné zakázky, Ostrava

referenční číslo: 30C9C16E | aktuálnost: 05.09.2016

Ředitelství silnic a dálnic ČR (státní příspěvková organizace)

Ředitelství silnic a dálnic ČR
je státní příspěvková organizace zřízená Ministerstvem dopravy ČR. Základem její činnosti je výkon vlastnických práv státu k nemovitostem tvořícím dálnice a silnice I. třídy, zabezpečení správy, údržby a oprav dálnic a silnic I. třídy a zabezpečení jejich výstavby a modernizace.
Nyní vyhlašujeme výběrové řízení na pozici:

Náplň práce

Pracoviště-lokalita
Ostrava

Náplň práce
• Zajišťování a kontrola věcné správnosti agendy zadávání veřejných zakázek dle zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, později dle zákona 134/2016 Sb. o zadávání veřejných zakázek
• Příprava dokumentace pro vypsání veřejné zakázky na základě podkladů od technických pracovníků
• Zodpovědnost za průběh veřejné zakázky, zejména v oblasti kontroly zákonných termínů a správnosti postupů dle zákona o veřejných zakázkách a vnitřních směrnic ŘSD
• Práce s interním programem na zadávání zakázek
• Příprava zakázky od jejího vypsání až po podepsání smlouvy
• Spolupráce s technickými pracovníky
• Příprava věcných podkladů a organizační zajištění prací spojených s údržbou, opravami, nákupy, vybavením atp.
• Evidence došlých faktur

Požadujeme
• VŠ/SŠ vzdělání (lze nahradit praxí min. 2 roky)
• Praxe v oblasti zadávání veřejných zakázek, znalost zákona 134/2016 Sb.
• Znalost anglického jazyka výhodou
• Uživatelská znalost MS Office
• Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
• Trestní bezúhonnost
• Výborné organizační schopnosti, samostatnost, pečlivost,

Nabízíme
• Stabilitu státní příspěvkové organizace
• Pružnou pracovní dobu
• 5 týdnů dovolené, indispoziční volno, stravenky
• Využití rekreačních zařízení organizace a další benefity
• Možnost odborného i osobního rozvoje

Termín nástupu
15. listopadu 2016 nebo dle dohody

Pracovní poměr
Hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, s následnou možností prodloužení na dobu neurčitou

Platové podmínky
11. platová třída dle NV ČR č. 564/2006 Sb., v platném znění, příloha č. 1, platový stupeň dle vzdělání a odborné praxe

Termín zaslání přihlášky
Písemné přihlášky se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: prace@rsd.cz do 05. 10. 2016
(do předmětu uveďte „Referent majetkové správy pro veřejné zakázky, Ostrava“)

Pro další informace prosím kontaktujte
PhDr. Irena Jelínková Havránková, irena.jelinkova@rsd.cz, tel. 241 084 127

Upozornění
Uchazeč zasláním přihlášky do výběrového řízení stvrzuje, že si není vědom osobních ani profesních vazeb, které by při vykonávání činnosti, o kterou se uchází, znamenaly střet zájmu.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.
Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých v životopisu a dalších požadovaných dokumentech dává uchazeč o zaměstnání souhlas, aby jeho osobní data, která poskytne Ředitelství silnic a dálnic ČR se sídlem Na Pankráci 56 Praha 4, IČO 65993390, včetně jeho dílčích organizačních složek a detašovaných pracovišť, byla interně použita pro účely výběrového řízení a pro uchování v databázi uchazečů do odvolání poskytovatelem písemnou či ústní formou za předpokladu, že s nimi bude nakládáno důvěrným způsobem, a to v souladu s § 11 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa, Ekonomika, Státní, veřejná správa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita