Typ nabídky

Minimální mzda

Ekonomicko-administrativní pracovník

referenční číslo: 3000F4F2 | aktuálnost: 02.05.2017

Značky Praha s.r.o.

Firma zabývající se výrobou dopravního značení přijme ekonomicko-administrativního pracovníka.

Náplň práce

- Evidence došlé pošty - faktury, smlouvy
- Vedení kalendáře ředitele, organizace schůzek
- Vedení sekretariátu
- Účast na veletrzích
- Administrativní pomoc v účtárně
- Jednoduché účetní operace - zadávání faktur přijatých a vedení pokladny do účetního systému

Požadujeme

- Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
- Maturita z účetnictví
- Znalost práce na PC (Excel, Word, Outlook)
- Zkušenosti s vedením účetnictví, skladového účetnictví, mzdové agendy - výhodou
- Znalost účetního systému ABRA G3 - výhodou
- Angličtina – výhodou (zahraniční veletrh, styk s klienty ze zahraničí)
- Pečlivost, spolehlivost, samostatnost

Nabízíme

- Stravenky, 1 týden dovolené navíc
- Práci v zavedené společnosti
- Pracoviště 15 min od metra Bořislavka

Místo pracoviště: Kralupská 90, 252 62 Statenice-Černý Vůl

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Administrativa, Ekonomika

Profese: administrativní pracovník, asistent/asistentka, asistent/ka ředitele

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy