Typ nabídky

Minimální mzda

Projektant/ka silnoproudé technologie

referenční číslo: 2FFB8939 | aktuálnost: 02.05.2017

SUDOP PRAHA a.s.

SUDOP PRAHA a.s. je projektová, konzultační a inženýrská společnost, specializovaná na komplexní řešení problematiky dopravní infrastruktury, zejména železničních staveb, silničních a dálničních staveb, systémů městské hromadné dopravy. Navrhuje nejen celkové technické řešení staveb včetně mostních, tunelových a inženýrských objektů, sdělovacích a zabezpečovacích systémů, elektrizace a napájení, ale řeší i otázky řízení a organizace dopravy, dopravní a vozební technologie, opravárenské základny, logistiky, tarifní politiky, ekonomie dopravy a financování, vlivu staveb na životní prostředí.

Náplň práce

  • spolupráce při zpracování projektové dokumentace silnoproudé technologie (technologie rozvoden vvn/vn, vn/nn, napájecích a spínacích stanic 25kV 50 Hz a 3kV

Požadujeme

  • vzdělání SŠ/VŠ - nejlépe elektrotechnického nebo silnoproudého směru,
  • znalost práce na PC (základy CAD-ACAD/MicroStation, Word, Excel),
  • schopnost práce v týmu, ale i samostatně
  • zájem o problematiku oboru elektroenergetika a elektrická zařízení s preferencí drážní dopravy,
  • odpovědnost a preciznost,
  • výborné komunikační dovednosti,
  • řidičský průkaz skupiny B,
  • příjemné a profesionální vystupování

Nabízíme

Nabízíme:

  • dobré platové podmínky
  • zajímavou samostatnou a zodpovědnou práci při řešení velkých dopravních staveb,
  • pracoviště vybavené moderní výpočetní technikou,
  • možnost dalšího vzdělávání - profesního i jazykového,
  • sociální výhody (týden dovolené navíc, výhodné stravování, penzijní připojištění

Mzda: 30 000 - 50 000 Kč

Místo pracoviště: Praha 3

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy