Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista elektrických měření (P3948)

referenční číslo: 2F8BBC5D | aktuálnost: 13.09.2018

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Příprava inspekčních systémů výrobních linek
tvorba testovacích scriptů inspekčních systémů
spolupráce na projektech při zavádění nových výrobků
účast na jednání o kvalitě a implementace výsledků do technologického vybavení výrobních linek
spolupráce se zahraničními kolegy při řešení úkolů
spolupráce při zlepšování výrobních procesů

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání technického směru, nejlépe strojírenství / elektro, komunikativní znalost AJ,
znalost práce na PC (nastavení PC, nastavení portů, MS Office zejména Excel), schopnost přesného a stručného vyjadřování, analytické myšlení, manuální zručnost, praxe na obdobné pozici výhodou

Nabízíme

Práce v zahraniční firmě, týden dovolené navíc, závodní stravování, řada dalších firemních benefitů

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: okolí, Pardubice,

Region: Pardubický kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti, Strojírenství, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Profese: kontrolor ve strojírenství, revizní technik, strojní inženýr, technik ve strojírenství, zkušební technik

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování