Typ nabídky

Minimální mzda

Slaboproudař - instalace EPS, EZS v průmyslových objektech

referenční číslo: S036/120916 | aktuálnost: 02.05.2017

Stimul - personální poradenství

Náplň práce

Pro velkou elektroinženýrskou společnost, která navrhuje, montuje a servisuje slaboproudé elektrosystémy do různých typů budov komerčního nebo průmyslového charakteru, hledáme vhodného kandidáta / vhodnou kandidátku na pozici:
SLABOPROUDAŘ - instalace EPS, EZS v průmyslových objektech
Budete součástí instalačního týmu a budete participovat na montážích slaboproudých systémů a zařízení v budovách. Instalace zařízení, uvedení do provozu, naprogramování.
Možnost pracovat s novými technologiemi, školení a další profesní rozvoj zaměřený na nové elektrosystémy.

Požadujeme

Požadavky:
- SOU/SŠ elektro
- praxe ve slaboproudých instalacích alespoň 1 rok
- Vyhláška č. 50 Sb., § 6
- manuální zručnost

Nabízíme

Nabízíme pracovní příležitost ve společnosti, kde je možné se učit novým věcem - možnost profesního rozvoje. K dispozici firemní benefity.

Region: Praha

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita