Typ nabídky

Minimální mzda

Marketing manager – interní servis firmám ze skupiny

referenční číslo: S015/120916 | aktuálnost: 02.05.2017

Stimul - personální poradenství

Náplň práce

Pro významnou nadnárodně působící skupinu, která zastřešuje cca 20 dceřiných společností, oborově pestré portfolio firem, pro komplexní řešení marketingu/PR hledáme zkušeného manažera/manažerku pro pozici:
MARKETING MANAGER – interní servis firmám ze skupiny
Manager na této pozici je klíčovým partnerem pro management jednotlivých společností skupiny, kterým pomáhá a pro které zajišťuje komplexní marketingovou komunikaci. Nastavuje koncepci, dohlíží na kampaně segmentově různorodých firem.
Hlavními odpovědnostmi budou:
- komplexní i dílčí marketingová strategie, PR
- příprava a implementace mediální a komunikační koncepce
- možnosti vzájemného propojení kampaní společností skupiny
- sjednocení korporátní komunikace
- zodpovědnost za marketingový rozpočet

Požadujeme

Pro tuto pozici potřebujete:
- VŠ vzdělání – marketing, komunikace, média
- zkušenost z reklamní a PR agentury např.z role Key account managera
- praxe v oboru
- zkušenost s nastavením strategií
- nadšení pro obor, ochota osobního nasazení
- znalost AJ, další jazyk výhodou
- PC uživatelsky – s povědomím o možnostech i úskalích moderních komunikačních sítí
- ŘP – sk.B

Nabízíme

Nabízíme prostor pro názor, invenci, využití zkušeností. Kvalitní finanční ohodnocení. Firemní vůz, notebook, telefon. Firemní benefity. Pracoviště Praha – centrum.

Prosíme o zaslání CV s fotografií.

Region: Praha

Obor: Marketing, reklama, public relations

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální