Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Comodity Engineer (P3975)

referenční číslo: 2B77D778 | aktuálnost: 29.03.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Komunikace se zákazníkem a dodavatelem ohledně kvality dodávaného výrobku,
řešení chybových stavů a problémů ve výrobě souvisejících s kvalitou komodit,
kontrola poškozeného materiálu a výrobku
zjištění příčin chyby (dodavatel / přepravce / výroba);
zajištění obnovy procesu,
tvorba a úprava pracovních postupů za účelem zlepšení výrobního procesu,
tvorba statistik

Požadujeme

VŠ vzdělání technického směru (kvalita, elektrotechnika apod.)
středně pokročilá znalost AJ;
zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti výhodou,
uživatelská znalost práce s PC (MS Office);
znalost ISO 9001 a nástrojů kvality;
znalost metodiky zlepšování a zlepšování nástrojů
dobré komunikační a organizační schopnosti;
flexibilita, týmovost a kreativita

Nabízíme

Práce v prosperující a stále rostoucí zahraniční výrobní společnosti, participace na nových projektech, škála firemních benefitů, plat podle zkušeností kandidáta (cca 30 tisíc Kč)

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Pardubice,

Region: Pardubický kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti, Technika, elektrotechnika

Profese: inženýr kvality, kvalitář, procesní inženýr, specialista ISO

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské