Typ nabídky

Minimální mzda

Sales manager Morava + SR - stavebnictví

referenční číslo: S040/120916 | aktuálnost: 02.05.2017

Stimul - personální poradenství

Náplň práce

Pro nadnárodní stavební společnost, které se zabývá realizací montovaných převážně komerčních staveb, hledáme vhodného/vhodnou kandidáta/kandidátku na pozici:
SALES MANAGER Morava + SR - stavebnictví
Vaším úkolem bude péče o klíčové zákazníky na Moravě a Slovensku.
Budete zodpovídat za obchodní aktivity v těchto regionech, mapovat dění daného trhu.
Pečovat a jednat s velkými klienty z oblasti průmyslu a dalších odvětví.
Budete se účastnit tendrů doporučovat možnosti spolupráce se zákazníky.
Připravovat nabídky a cenové kalkulace.

Požadujeme

Požadavky:
- VŠ/SŠ stavebního zaměření
- obchodní praxe v prodeji stavebních/technických řešení
- zkušenost s realizací staveb výhodou
- znalost práce na PC - Word, Excel
- znalost angličtiny či jiného jazyka výhodou

Nabízíme

Nabízíme zázemí stabilní nadnárodní firmy s dynamických rozvojem. Seniorní obchodní pozici s působištěm v regionu Morava a na Slovensku. Možnost práce z Home Office. K dispozici služební auto, mobil, notebook. Zaměstnanecké benefity.

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita