Typ nabídky

Minimální mzda

Projekt manažer (P3939)

referenční číslo: 27C5EA79 | aktuálnost: 26.03.2018

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

realizace zakázek od zpracování nabídky přes posouzení technické proveditelnosti po dodržení termínů dodání dle požadavků zákazníka, denní komunikace se zahraničními zákazníky i dodavateli

Požadujeme

M/Ž, VŠ obor strojírenství , praxe v plastikářském oboru výhodou, ale není podmínkou, velmi dobrou znalost AJ, znalost NJ výhodou, znalost aplikací MS Office, řidičský průkaz sk. B; dobré komunikační, prezentační a prodejní dovednosti; odolnost vůči stresu; schopnost řešit více projektů najednou; samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme

odpovídající finanční ohodnocení; flexibilní zaměstnanecké výhody (stravenky, příspěvky na dopravu, jazykové kurzy...)

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Ždírec nad Doubravou,

Region: Kraj Vysočina

Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: manažer zakázky/výroby, strojní inženýr

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské

Benefity: Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení