Typ nabídky

Minimální mzda

Elektrotechnik – jeřáby a další ZZ

referenční číslo: 27335AA5 | aktuálnost: 02.05.2017

Konecranes CZ s.r.o.

Náplň práce

Naplň práce: - montáže, uvádění do provozu a servisní činnost (pravidelná i nahodilá) po celé ČR, možnost i v zahraničí - dílenské opravy jeřábových komponentů v areálu společnosti - práce ve výškách, na lávkách nebo pracovních plošinách - servisní činnost na dílně Požadujeme: - elektrotechnická praxe, § 6 – 7 vyhl.50 - časová flexibilita - schopnost pracovat samostatně - ŘP skupina B - dobré komunikační schopnosti při jednání se zákazníky - znalost angličtiny výhodou Nabízíme: - komplexní zaškolení v rámci koncernu - možnost rozšíření obzoru v daném oboru, práci s nejnovějšími technologiemi v oboru ZZ - služební vozidlo + kancelářské zázemí a další pracovní pomůcky (nářadí, mobil, notebook a další) - zajímavou práci v neobvyklém oboru

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní