Typ nabídky

Minimální mzda

Asistentka vedení společnosti s AJ nebo NJ #7452667 (Zábřeh, CZ)

referenční číslo: 7452667 | aktuálnost: 02.05.2017

People Consulting s.r.o.

Náplň práce

hledá pro svého klienta, přední výrobně obchodní společnost, kandidátky na pozici:

ASISTENTKA VEDENÍ SPOLEČNOSTI s AJ nebo NJ

Popis pozice / Náplň práce:
·         Administrativní podpora vedení společnosti
·         Příprava podkladů, tvorba prezentací a reportů
·         Zajišťování kancelářských potřeb a péče o návštěvy
·         Time management, evidence dokumentů
·         Operativní plnění a řešení denních úkolů

Náš klient požaduje:
·         SŠ vzdělání ekonomického zaměření
·         Praxi na asistentské pozici pro management
·         Pokročilou znalost AJ nebo NJ slovem i písmem
·         Dobré organizační a komunikační schopnosti
·         Samostatnost, flexibilitu, spolehlivost
·         Zálibu v asistentské práci a optimismus J
·         Dobrá znalost práce na PC (MS Office, Outlook, Internet)
·         Aktivní řidič skupiny B

Náš klient nabízí:
·         Zodpovědnou a zajímavou práci v prostředí stabilní a prosperující společnosti
·         Velice dobré finanční ohodnocení (až 30.000 Kč)
·         Možnost osobního a profesního růstu
·         Možnost využívání firemních benefitů
·         Místo výkonu práce v okolí Šumperka, Zábřehu, Mohelnice
·         Možný okamžitý nástup

Máte-li zájem o tuto pozici, použijte prosím možnost „mám zájem“.

Pro případné otázky kontaktujte paní Nikolu Drábkovou pod +420 725 790 750, nikola.drabkova@peopleconsulting.cz .

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů
do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování
Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí
až do jeho odvolání písemnou formou.

Region: Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa, Ekonomika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní