Typ nabídky

Minimální mzda

Elektrikář s praxí

referenční číslo: 25B802CA | aktuálnost: 09.12.2017

Centec, s.r.o.

Máte šikovné ruce a chcete stálou práci?
Společnost Centec automatika s.r.o. se specializuje na provozní technologie pro potravinářský a farmaceutický průmysl včetně senzorové techniky. v naší oblasti patříme mezi lídry ve světovém měřítku.
Pro naše středisko v Hořátvi hledáme ELETRIKÁŘE s PRAXÍ a chutí do práce.

Náplň práce

• Rozvržení komponent na desce
• Svrtání a osazení desky
• Tisk popisek a popis komponent
• Zapojení desky
• Kompletace rozvaděče

Základy pro danou pozici:

• Vzdělání v oboru elektro min. výuční list
• Řidičský průkaz skupiny B
• Vyhláška č.50 §6
Výhodou:
• Angličtina
• Znalosti v oblasti měření regulace

Co Vám můžeme za vaši dobrou práci nabídnout?

• Pro ty nejlepší možnost pracovat v zahraničí.
• Zvyšování vaší kvalifikace a vzdělání.
• Firemní benefity, sportovní akce i dostatek volna na zotavenou.
• Mzdu dle zkušeností a praxe od 20.000,-Kč
• Proplácené přesčasové hodiny.
• 5 týdnů dovolené.
• Příspěvek na důchodové připojištění.

Mzda: 20 000 - 23 000 Kč

Místo pracoviště: Hořátev 104, Sadská, 28912

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity