Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní zástupce na frézovací centra (-mpb-)

referenční číslo: 24CA578F | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti FONTES H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

• obchodní jednání a komunikace se zákazníky
• aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
• spolupráce s obchodním týmem
• konzultace, prezentace, tvorba cenových nabídek

Požadujeme

• min. SŠ vzdělání (technický směr – výhodou)
• vynikající komunikační a vyjednávací schopnosti
• reprezentativní vystupování
• zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu
• vysoké pracovní nasazení a loajálnost
• praxe s prodejem frézovacích center
• ŘP skupiny B, aktivní řidič, ochotu cestovat
• aktivní znalost anglického jazyka slovem a písmem
• znalost práce s PC (Word, Excel, PowerPoint)

Nabízíme

• zázemí silné a stabilní společnosti
• samostatná a odpovědná práce s možností seberealizace
• profesní růst
• motivační finanční ohodnocení
• služební automobil i k soukromým účelům
• služební telefon a notebook

Místo pracoviště: okr. Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita