Typ nabídky

Minimální mzda

Mistr výroby/shift leader (#7800278) (Praha východ, CZ)

referenční číslo: 7800278 | aktuálnost: 02.05.2017

People Consulting s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, významnou společnost působící v oblasti automobilového průmyslu hledáme zkušené osobnosti na pozici

MISTR VÝROBY/SHIFT LEADER

Pracovní náplň:
- vedení výrobního týmu a zodpovědnost za plnění cílů
- dohled nad dodržováním definovaných standardů a pracovních postupů
- zodpovědnost za vedení výrobní oblasti

Náš klient požaduje:
- min. SŠ vzdělání technického směru
- praxi s vedením výroby nutností
- znalost AJ výhodou
- znalost MS Office
- znalost prostředí automotive
- časovou flexibilitu

Náš klient nabízí:
- zajímavou práci v nadnárodní společnosti
- možnost využití cizích jazyků
- osobní i profesní růst
- moderní pracovní prostředí, práci s nejnovějšími technologiemi
- motivující systém odměňování a benefitů
- vzdělávací program a program rozvoje jazykových znalostí

Pracoviště: Praha východ

Nástup ihned.

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře nebo na uvedené kontakty.

Podívejte se i na další pracovní nabídky na www.peopleconsulting.cz.

Pro případné otázky kontaktujte paní  Petru Šimánkovou telefonicky na čísle +420 725 808 360 nebo e-mailem na adresu petra.simankova@peopleconsulting.cz.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní