Typ nabídky

Minimální mzda

Project Leader (-mpp-)

referenční číslo: 23E86EB8 | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti FONTES H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

- vedení týmu konstruktérů a vývojářů
- koordinace činnosti členů projektu
- dohlížení na plnění plánovaných výsledků: termíny, kvalita, náklady
- řízení, rozvoj, podpora a motivace svého týmu
- analýza stávajících procesů, návrh nových postupů a jejich implementace
- projektové vedení svěřeného projektu - vede projekt od začátku až k jeho úspěšnému a včasnému předání zákazníkovi
- reporting vedení společnosti
- komunikace se zákazníky

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání – obor strojírenství
- praxe v konstrukci jednoúčelových strojů, případně podobných výhodou
- prokazatelná zkušenost s projektovým řízením
- znalost práce s programy MS Office, zejména Microsoft Excel
- orientace v technické dokumentaci
- zkušenost z obdobné pozice min. 2 roky
- prokazatelná zkušenost z výrobní společnosti
- zkušenost s vedením týmu a projektů
- znalost NJ, AJ vítaná
- kreativní přístup a myšlení
- preciznost
- odolnost vůči stresu
- ŘP sk. B

Nabízíme

- práci v přátelském kolektivu se špičkovými technologiemi v profesionálním prostředí
- možnost profesního vzdělávání a personálního růstu
- motivující finanční ohodnocení
- zaměstnanecké benefity
- zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti

Místo pracoviště: okr. Přerov

Region: Olomoucký kraj

Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita