POLIKLINIKA AGEL provozuje 7 zdravotnických zařízení, které ve svých regionech zajišťují léčebně preventivní péči ambulantního typu, vykonávanou praktickými lékaři a ambulantními specialisty. Dále provozuje laboratoře, centra zobrazovací diagnostiky, léčebnu dlouhodobě nemocných, lékárny a Centrum jednodenní péče. Je součástí skupiny AGEL, která je největším privátním poskytovatelem zdravotnických služeb.

Dispečer pro oddělení klinické biochemie a hematologie

referenční číslo: 23CA8B16

Náplň práce

• řízení a organizace přeprav biologického materiálu na přiděleném okruhu,
• plánování a optimalizace práce vozidel a řidičů,
• dohled nad průběhem plnění úkolů,
• komunikace se zákazníky, řidiči a ostatními členy týmu,
• odpovědnost za operativní řešení krizových situací a chod dispečinku.

Požadujeme

• minimálně střední vzdělání s výučním listem,
• řidičský průkaz skupiny B,
• trestní bezúhonnost,
• komunikační a organizační schopnosti,
• analytické myšlení, umění řešit krizové situace a konflikty,
• individuální přístup ke klientovi a jeho potřebám,
• profesionalitu, flexibilitu a loajalitu,
• aktivní a odpovědný přístup ke svěřeným úkolům,
• příjemné a komunikativní vystupování,
• samostatnost a odolnost vůči stresovým situacím,
• dobrou znalost Prahy a okolí,
• znalosti obecně závazných předpisů v dopravě,
• znalost MS Office.

Nutná praxe v oboru - zkušenosti min. 1 rok na pozici dispečera, výhodou je práce dispečera nebo řidiče ve zdravotnictví.

Nabízíme

Nabízíme

• zázemí stabilní a dynamicky rostoucí společnosti,
• příjemné a moderní prostředí,
• přátelský kolektiv,
• stabilní a motivující finanční ohodnocení,
• úvazek 1,0.

Mzdové podmínky:
• dle mzdového předpisu společnosti

Benefity:
• příspěvek na penzijní připojištění,
• příspěvek na stravování,
• týden dovolené navíc,
• týdenní fond pracovní doby 37,5 hodin na úvazek 1,0.

Termín nástupu

• od 1. 9. 2016 nebo dle domluvy

Místo výkonu práce
Poliklinika AGEL, Italská 560/37, 121 43 Praha 2

Kontakt
Bc. Lucie Čosová, personální manažer, lucie.cosova@pol.agel.cz, +420 221 087 470
Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 14 dnů od obdržení životopisu, dali jsme přednost jinému uchazeči. Děkujeme za pochopení.
Vyhlašovatel si vyhrazuje toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu zrušit nebo pozici neobsadit.

Místo pracoviště: Poliklinika AGEL Praha, Italská ulice

Region: Praha

Obor: Doprava, logistika, Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Profese: dispečer, manažer dopravy

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Kontaktní údaje: Lucie Čosová, email:lucie.cosova@pol.agel.cz personalni@agel.cz