Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

System engineer R&D #5042444 (Praha a Středočeský kraj, CZ)

referenční číslo: 5042444 | aktuálnost: 02.05.2017

People Consulting s.r.o.

System engineer R&D #5042444 (Praha a Středočeský kraj, CZ)

Náplň práce

People Consulting s.r.o.
hledá pro svého klienta, dynamicky se rozvíjející mezinárodní automotive společnost, vhodné kandidáty/kandidátky na pozici:

SYSTEM ENGINEER R&D

Umíte rozvíjet myšlenku a myslet v souvislostech, baví Vás rozpoznávat souvislosti a závislosti, slabá místa a rizika?
Pak tato pozice je právě pro Vás
 
Popis pozice / Náplň práce: Tvorba a specifikace systémových požadavků Analýza požadavků od zákazníků Počáteční spuštění systému Ověření funkčnosti systému Účast na systémových testech Vývoj nástrojů systémové analýzy Reporting a spolupráce s dalšími odd.  
Náš klient požaduje: VŠ elektrotechnického směru, případně IT zaměření (mechatronika, robotika, kybernetika, průmyslová automatizace, řídící systémy) Praxi v oblasti vývoje na pozici systémového inženýra Znalost prostředí automotive výhodou Komunikativní znalost AJ podmínkou Praktickou a kreativní osobnost  
Náš klient nabízí: Perspektivní práci ve stabilní mezinárodní společnosti Velice zajímavé, motivující finanční ohodnocení Zaměstnání na HPP a smlouvu na dobu neurčitou Kontakt s nejmodernějšími technologiemi a technickým vybavením Uplatnění a rozvoj znalostí a dovedností Možnost profesního a osobního růstu Bohatý systém firemních benefitů  
Podívejte se i na další pracovní nabídky na www.peopleconsulting.cz.

Pro případné otázky kontaktujte paní Michaelu Madovou pod +420 725 808 370 nebo na emailu michaela.madova@peopleconsulting.cz.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.
 
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní