Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Fleet operátor pro region ( ČR, PL, SL) #6587376 (Praha 4, Česká republika)

referenční číslo: 6587376 | aktuálnost: 02.05.2017

People Consulting s.r.o.

Fleet operátor pro region ( ČR, PL, SL) #6587376 (Praha 4, Česká republika)

Náplň práce

People Consulting s.r.o.
hledá pro svého významného klienta, přední mezinárodní společnost výbornou osobnost na pozici:

FLEET OPERATOR pro REGION (ČR, SL, PL)

Popis pozice / Náplň práce: Nastavení procesů v oblasti flotilových služeb Samostatná práce v lokalitách ČR, SLO, PL Jednání se zákazníky převážně v anglické jazyce  Zpracovávání agendy vozového parku Následná péče o zákazníky Podpora provozního oddělení Řešení speciálních požadavků se specialisty centrály    Náš klient požaduje: SŠ vzdělání  Zkušenosti z oblasti správy vozového parku min. 2 roky AJ na velmi dobré úrovni - B2 Další jazyk (italština, němčina, francouzština nebo holandština) na úrovni B1 výhodou Samostatnou osobnost s kreativním myšlením Zájem o oblast AUTOMOTIVE Výborné komunikační dovednosti, orientace na zákazníka Ochota cestovat v rámci Evropy ( 60%) Samostatnost, časová flexibilita   Náš klient nabízí: Aktivní a různorodé zaměstnání v oblasti služeb Velmi dobré platové podmínky Mezinárodní prostřední ve stabilní dynamicky se rozvíjející zahraniční společnosti  Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů (notebook, mobilní telefon, dovolená navíc, příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy ...) Možnost aktivního rozvoje a využití cizích jazyků Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře nebo na uvedené kontakty.

Podívejte se i na další pracovní nabídky na www.peopleconsulting.cz.

Pro případné otázky kontaktujte Kláru Štindlovou na adrese klara.stindlova@peopleconsulting.cz nebo 777 808 814.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Region: Praha

Obor: Automobilový průmysl, Služby, osobní služby, au-pair

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní