Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí inženýr údržby výrobních provozů-chemička

referenční číslo: S012/120916 | aktuálnost: 02.05.2017

Stimul - personální poradenství

Náplň práce

Pro velký výrobní závod - chemičku, hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici:
VEDOUCÍ INŽENÝR ÚDRŽBY VÝROBNÍCH PROVOZŮ-chemička
Vaším úkolem bude plánovat pravidelnou údržbu technických výrobních zařízení, participovat na přípravě investic do technologií a na nutných technických změnách.
Povedete tým profesí, případně budete v kontaktu s dodavateli údržbářských prací. Budete zodpovědný za rozpočty a náklady na údržbu.

Požadujeme

Požadavky:
- SŠ/VŠ technického zaměření
- praxe v údržbě strojů a strojního vybavení
- zkušenost s postupy v údržbě v chemickém průmyslu výhodou
- schopnost koncepčně a finančně řídit údržbu
- zkušenost z jednání s dodavateli
- schopnost číst technickou dokumentaci
- praxe ve vedení týmu
- uživatelská znalost práce na PC
- komunikativní znalost angličtiny

Nabízíme

Nabízíme pracovní příležitost v chemickém průmyslu strojaři - technikovi, který se zaměřuje na údržbu. Možnost profesního růstu. Silný zaměstnavatel.

Region: Praha

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita