Typ nabídky

Minimální mzda

Mistr nástrojárny (-ahčb-)

referenční číslo: 2231B39C | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti FONTES H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

- vedení kolektivu lidí v nástrojárně
- odborné poradenství a výkon práce nástrojaře
- odpovědnost za kvalitu a včasnost zadaných úkolů

Požadujeme

- minimálně 5 let praxe v oboru
- zodpovědnost
- schopnost vést tým lidí
- SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru

Nabízíme

- zázemí silné rozvíjející se společnosti
- zaměstnanecké benefity (dotované stravné, dovolená nad rámec zákoníku práce, měsíční prémie, příspěvek na životní pojištění, příspěvky na vzdělávání a rozvoj kvalifikace, mobilní telefon i pro osobní účely, ...)

Místo pracoviště: okr. České Budějovice

Region: Jihočeský kraj

Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita