Typ nabídky

Minimální mzda

Zástupce vedoucího oddělení technologie (H3781)

referenční číslo: 2197D70B | aktuálnost: 15.03.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Hlavní úkoly:
• Vyřizovat a zpracovávat poptávkové podklady pro obor obrábění, tváření, montáž
• Odpovídat za soustavnou normativní činnost
• Zajišťovat zpracování nabídkových podkladů
• Zastupovat vedoucího oddělení technologie
• Participovat na organizaci, rozdělování úkolů, kontrole činnosti pracovníků technologie
• Zodpovědnost za plnění termínů přípravy výrobní dokumentace
• Řešení odchylek od harmonogramu realizace

Požadujeme

SŠ/VŠ technického směru, praxe v oboru technologie strojírenské výroby, komunikační znalost AJ, vůdčí a organizační schopnosti

Nabízíme

práce ve výrobní strojírenské společnosti, rozvoj a seberealizace, finanční ohodnocení dle znalostí a praxe dohodou, bonusy, pružná pracovní doba, zaměstnanecký poměr na dobu neurčitou, jazykové kurzy, další firemní vzdělávání

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Hradec Králové,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: strojní inženýr, technolog ve strojírenství, technolog výroby, vedoucí oddělení technologie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Vzdělávací kurzy, školení