Typ nabídky

Minimální mzda

Práce v zázemí stabilní společnosti - Kontrolor kvality - mzda od 22 000 Kč + příplatky

referenční číslo: 217D1A68 | aktuálnost: 22.04.2018

Adecco spol. s r.o.

Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost zabývající se výrobou plastových součástí do automobilů, hledáme vhodné uchazeče do kmenového stavu na pozici KONTROLOR KVALITY.

Náplň práce

- posuzování kvality výrobků (uvolnění shodných výrobků a procesů pro sériovou výrobu)
- měření a záznam dat (práce s měřidly)
- příprava podkladů pro analýzy a vzorování, zaznamenání výsledků kontrol a tvorba reportů
- spolupráce při návrhu a realizaci nápravných opatření
- tvorba dílenských a uvolňovacích vzorků

Požadujeme

- SOU/SŠ vzdělání (praxe výhodou)
- rámcová znalost norem ISO TS 16949
- základní znalost výkresové dokumentace
- základní znalost práce na PC
- neporušený barvocit
- manuální zručnost, přesnost, aktivní přístup k práci
- ochota pracovat v třísměnném či nepřetržitém provozu
- zodpovědný přístup, pečlivost, spolehlivost, technické myšlení

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Profese: kontrolor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy