Typ nabídky

Minimální mzda

Hledáme zručné pracovníky na pozici - Svářeč CO2, mzda 143 Kč/hod + příplatky, stravenky

referenční číslo: 215A3649 | aktuálnost: 22.04.2018

Adecco spol. s r.o.

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se žárovým zinkováním, hledáme vhodné uchazeče na pozice SVÁŘEČ CO2

Náplň práce

- svařování ocelových mřížových roštů pomocí CO2 (bodové svařování, navařování, lemování)
- zámečnické práce podle výkresové dokumentace, tj. provádění speciálních výřezů a úprav plechu

Požadujeme

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní