Typ nabídky

Minimální mzda

HIP – projektant silničních staveb

referenční číslo: 291 | aktuálnost: 30.01.2020

ALP consulting

Pro našeho klienta, inženýrskou společnost s dlouholetou tradicí, která se zaměřuje na silniční a dálniční stavby, mosty, městské komunikace a pozemní stavby, hledáme vhodného uchazeče na pozici:

Náplň práce

  • Organizace zpracování projektové dokumentace stavby
  • Sestavování harmonogramu výkonu projekčních prací
  • Příprava cenových nabídek, včetně jejich vyhodnocování
  • Účast při schvalování projektové dokumentace se zákazníkem

Požadujeme

  • VŠ vzdělání - konstrukce a dopravní stavby
  • autorizace v oboru Dopravní stavby
  • min. 10 let praxe v projektové činnosti
  • zkušenost se samostatným řízením projektů
  • komunikativnost, schopnost kooperace
  • znalost AutoCAD, Civil 3D, RoadPac a Microsoft Office
  • řidičský průkaz skupiny B
  • jazykové znalosti výhodou

Nabízíme

  • zajímavou práci při řešení projektů velkých dopravních staveb
  • příjemné pracovní prostředí
  • stravování v místě pracoviště
  • zázemí tradiční společnosti
  • dobré platové podmínky
  • bonusy (penzijní připojištění, pružnou pracovní dobu, týden dovolené navíc)
  • možnost dalšího vzdělávání - profesního a jazykového

V případě, že splňujete veškeré výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email alp@alpconsulting.cz
Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví, navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.cz
Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské