Typ nabídky

Minimální mzda

Poradce pro bydlení Benešov, Vlašim, Kutná Hora, Pelhřimov, Ledeč nad Sázavou

referenční číslo: 46869 | aktuálnost: 07.02.2017

Dumrealit.cz/Redis

Zajímá Vás práce okolo prodeje či pronájmu nemovitostí? Dumrealit Redis Vám nabízí jedinečnou možnost stát se součástí týmu jedné z největších českých realitních kanceláří.
Pokud si myslíš, že je to práce právě pro tebe, neváhej nás kontaktovat.

Náplň práce

zjišťování situace na trhu
tipování potenciálních zájemců
návštěva nemovitostí s zájemci
jednání s potenciálními zákazníky
jednání s katastrálními úřady, advokáty a odhadci
smlouvání o ceně
sepisování smluv
dojednávání nákupu zboží

Požadujeme

komunikativnost, cílevědost, pracovitost, časová flexibilita
samostatnost, spolehlivost a schopnost učit se novým věcem
řidičský průkaz skupiny B, popřípadě vlastní autombil- vše ostatní vám rádi poskytneme

Nabízíme

Jsme mladý kolektiv, nabízíme možnost nadstandardních příjmů
různé benefity například příspěvky na pohonné hmoty
hradíme náklady na telefon (vč. soukromých)
pořádáme pobočkové soutěže atd, přípravíme Vás na certifikaci makléřů.. Ohodnocování je individuální, ideálně práce na Žl, ale po domluvě možno pracovní poměr s nějakým základem + nižší procenta.

Mzda: 10 000 - 100 000 Kč

Region: Praha, Středočeský kraj, Kraj Vysočina

Obor: Reality

Pracovní poměr: Kontrakt

Minimální požadované vzdělání: Základní