Typ nabídky

Minimální mzda

Referent v oddělení finančních mechanismů odboru evropských fondů

referenční číslo: 1FF90956 | aktuálnost: 10.08.2016

MINISTERSTVO ZDRAVOTNICTVÍ

Náplň práce

• zajištění implementace sub-projektů Programu švýcarsko-české spolupráce a projektů a sub-projektů v rámci Norských fondů
• poskytování metodického vedení, monitoring, finanční řízení projektů a sub-projektů, vydávání řídící dokumentace, kontrola průběhu výběrových řízení, veřejnosprávní kontroly, řešení nesrovnalostí a ukončování projektů a sub-projektů v rámci výše uvedených dotačních titulů
• zajištění a příprava podkladů pro implementaci Programu švýcarsko-české spolupráce Norských fondů
• účast na bilaterálních jednáních členských států ESVO v anglickém jazyce
• příprava programového období Norských fondů 2014 – 2021 vč. přípravy programové dokumentace

Požadujeme

• ukončené vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu v oboru mezinárodní vztahy a ekonomie, politologie, evropská studia, apod.
• praxe na obdobné pozici výhodou
• dobrou uživatelskou znalost práce na PC (Microsoft Office)
• znalost anglického jazyka na úrovni B2
• samostatnost, spolehlivost a vysoké pracovní nasazení
• organizační schopnosti a komunikační dovednosti
• pečlivost a důslednost
• ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

• pracovní poměr na dobu určitou do května 2017, s možností prodloužení
• plný pracovní úvazek
• platové zařazení ve 14. platové třídě (dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě)
• osobní ohodnocení odpovídající dosahovaným výsledkům
• 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování
• vhodné i pro absolventy
• vhodné pro osoby se zdravotním postižením

Místo pracoviště: Praha 2

Region: Praha

Obor: Státní, veřejná správa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: OZP - jiné postižení, Absolventy