Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Recepční

referenční číslo: 1F6181D3 | aktuálnost: 23.11.2017

Clarion Congress Hotel Prague*****

Do Clarion Congress Hotel Prague hledáme nové posily do týmu recepce na denní i noční směny.

Recepční

Náplň práce


Check-in a check out hostů
Péče o hosty v průběhu pobytu
Vyřizování požadavků hostů v českém i cizím jazyce
Zajišťování doplňkových služeb

Požadujeme


min. SŠ vzdělání
Aktivní znalost AJ i NJ
Uživatelská znalost PC
Znalost hotelového systému Opera/Fidelio výhodou
Organizační schopnosti
Dobré komunikační schopnosti
Flexibilita a pečlivost
Profesionální vystupování a vzhled

Nabízíme


Zázemí české a stabilní společnosti CPI Hotels,a.s.
Zajímavou pracovní náplň
Finanční ohodnocení s motivační složkou mzdy
Balíček zaměstnaneckých benefitů

Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081/14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.

Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a/nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci.

Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech.

V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.

Místo pracoviště: Freyova 33, Praha 9, 19000

Region: Praha

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita