Typ nabídky

Minimální mzda

Vývojář - konstruktér pro předvýrobu a vývoj vozů

referenční číslo: S004/120916 | aktuálnost: 02.05.2017

Stimul - personální poradenství

Náplň práce

Pro úzkou spolupráci s konkrétní automotive značkou, s důrazem na německou značku, pro práci na projektech pro výrobce vozů, přímé jednání s vývojem designu a konstrukce, rošiřujeme tým a hledáme specialistu či senior specialistu pro pozici:
VÝVOJÁŘ - KONSTRUKTÉR pro předvýrobu a vývoj vozů
Na uvedené pozici budete dle míry zkušeností pracovat na analýze a kontrukčním řešení, zejména pro návrh dílů a částí vozů.
Povedete jednání s interními kolegy-partnery o možnostech úprav, požadavcích ke změnám z pohledu výroby prototypu a následně k náběhu sériové výroby.
Jednáte s centrálou, jste přímým partnerem designérů v mateřské centrále v Německu.

Požadujeme

Požadavky :
- SŠ/VŠ vzdělání - konstrukce, technický design
- zkušenost z konstrukce vozu či strojů či těžké techniky apod.
- zkušenost z modelování, návrhy ploch
- znalost CATIA V5
- komunikativní znalost AJ či NJ

Nabízíme

Nabízíme výborné finanční ohodnocení. Práci na novinkách v oboru. Možnost být součástí špičkového prostředím automobilové značky. Maximální využití nových návrhů, tvořivosti, nápadu. Dlouhodobá spolupráce.

Region: Praha

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální