Typ nabídky

Minimální mzda

Lékař/ka (Praha - Bulovka, Černý Most)

referenční číslo: 1D8353EE | aktuálnost: 02.05.2017

B. Braun Medical s.r.o.

Náplň práce

Pro zajištění lékařské péče na Hemodialyzačním středisku a nefrologické ambulanci v Praze hledáme šikovného lékaře/lékařku se zájmem o nefrologii. Pracovní náplň - Zajištění léčebné péče, kterou vyžaduje stav pacientů na DS - Hemodialýza, peritoneální dialýza - Příprava pacientů k transplantaci - Práce v nefrologické ambulanci - Participace na aktivitách, které souvisí s provozem střediska - Metodické vedení sester

Požadujeme

- Ukončené vysokoškolské vzdělání
- Absolvování interního kmene
- Atestace z vnitřního lékařství či nefrologie (výhodou)
- Znalost práce s PC
- Komunikační schopnosti na vysoké úrovni a týmovou spolupráci
- Schopnost samostatného rozhodování
- Schopnost empatie a pochopení pro chronicky nemocné pacienty
- Znalost AJ (výhodou)

Nabízíme

- Stabilní a silné zázemí nadnárodní společnosti
- Zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci
- Možnost seberealizace, odborného a profesního růstu
- Podporu dalšího odborného vzdělávání (vč. oblasti ultrasonografie)
- Účast na mezinárodních kongresech
- Nadstandardní program zaměstnaneckých výhod
- Příjemné a moderní pracovní prostředí
- Motivační finanční ohodnocení

Místo pracoviště: Budínova 2464/2b, Praha 8

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní