Typ nabídky

Minimální mzda

Hlavní účetní s NJ (P3932)

referenční číslo: 1D6EAFFF | aktuálnost: 14.03.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Zodpovědnost za dané účetní procesy pro německé pobočky, zpracování příchozích faktur, zadávání nových dodavatelů, příprava týdenních plateb, kontrola otevřených položek, zúčtování vnitropodnikových závazků

Požadujeme

M/Ž, Vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání ekonomického směru,2 roky praxe v účetnictví (oblast služeb, obchodu či průmyslu výhodou) pro oblast AP a AR, 3 - 4 roky praxe pro oblast GL, aktivní znalost NJ, PC velmi dobrá znalost (Word, Excel), velmi dobré organizační a metodické schopnosti, schopnost plnit krátkodobé termíny, schopnost samostatné a týmové práce

Nabízíme

Zajímavé finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity, zodpovědné a samostatné zaměstnání v expandující nadnárodní společnosti

Požadované jazykové znalosti

Německý

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Ekonomika, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Profese: hlavní účetní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita