Typ nabídky

Minimální mzda

Specialisté a manažeři automotive R&D #5625929 (Praha, CZ)

referenční číslo: 5625929 | aktuálnost: 02.05.2017

People Consulting s.r.o.

Náplň práce

hledá pro svého významného klienta, přední mezinárodní společnost působící v oblasti výzkumu a vývoje pro oblast Automotive, vhodné osobnosti:

Specialisty i Manažery do R&D i výroby
-         Ředitel divize vývoje
-         Project Manager Automotive, PTM, Team Leader
-         Experienced SW Project Manager
-         SW Quality Engineer
-         System Engineer
-         Test Specialist, Test Engineer, Test Leader
-         SW Developer C/ C++/ Java/ Python, SW Architect
-         CAD Designer, CATIA Designer
-        a i další pozice, pokud máte odvahu, chuť změnit současného zaměstnavatele a máte zkušenosti z automotive nebo IT napište nám – nabídneme Vám tu nejlepší pozici pro Vás.

Co Vám může ve výběrovém řízení pomoci a může se Vám hodit:
-         AJ na komunikativní úrovni – denní komunikace s kolegy
-         Zkušenosti z Automotive vývoje nebo IT (programování)
-         Out-of-the-box thinking
-         SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
-         Zkušenosti z R&D v technické oblasti
-         Ochota k relokaci či dojíždění (pokud nejste z Prahy)
-         Zájem o technický pokrok, Hi-tech technologie
-         Zájem o možnost rychlého pracovního i osobního růstu
-         Úsměv a pozitivní myšlení

Co Vám může společnost nabídnout: Možnost podílet se na vývoji špičkových produktů pro prvotřídní klientelu Výborné finanční ohodnocení a každoroční finanční růst Mezinárodní prostřední ve stabilní zahraniční společnosti Skvělý, velmi motivovaný, multikulturní tým Výborné zaměstnanecké  benefity - velká kafeterie bonusů Příspěvek na relokaci, na dopravu (pokud nejste z Prahy) V případě Vašeho zájmu nám, prosím, zašlete Váš strukturovaný profesní životopis v anglickém jazyce na e-mailovou adresu: ilona.schmidt@peopleconsulting.cz. Případně se zaregistrujte zdarma přímo do naší databáze na adrese: www.peopleconsulting.cz.  S Vašimi údaji bude nakládáno vždy důvěrně

Podívejte se i na další pracovní nabídky na www.peopleconsulting.cz.  Zde však neinzerujeme všechny aktuální pozice. Pokud nám pošlete Vaše CV, velmi rádi s Vámi telefonicky prodiskutujeme Vaše možnosti u našeho klienta. Na pohovor poté jdete přímo k manažerovi ke klientovi. Váš životopis nikdy nezasíláme bez Vašeho souhlasu a vědomí.

Děkujeme, těšíme se na spolupráci s Vámi
Váš tým PeopleConsulting

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.​ Děkujeme za pochopení.

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Automobilový průmysl, IT - vývoj aplikací a systémů, Věda a výzkum

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní