Typ nabídky

Minimální mzda

Projektový manažer / Project Launch Manager (P3741)

referenční číslo: 1C953992 | aktuálnost: 29.11.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

řízení, kontrola a vyhodnocování veškerých projektů pro zákazníka, řešení otázky optimálního uspořádání a vazeb v rámci jednotlivých projektů a úkolů, nebo jejich prvků, stanovení parametrů, úkolů a cílů, koordinace projektů - kapacity a vazby technických a technologických zařízení, personální obsazení, spolupráce a následná, kontrola komplexního řešení přípravných, dokumentací a úvodních projektů technologických celků, trvalé sledování a vyhodnocování kalkulace, vývoje projektu a veškerých změn
spolupráce na řešení problémů, které se při sériové výrobě vyskytnou

Požadujeme

M/Ž, SŠ / VŠ vzdělání technického směru, min. 2 roky praxe v automotive, komunikativní znalost AJ / NJ, znalost konstrukčních systémů, projektového řízení, znalost norem ISO 14001, ISO TS 16949, PC - MS Office, řidičský průkaz sk. B, spolehlivost, samostatnost, důslednost

Nabízíme

pružná pracovní doba, stravenky 70 Kč, 5 týdnů dovolené na rok, příspěvek na penzijní připojištění
věrnostní odměna, mzda dohodou dle praxe a znalostí
příjemné pracovní prostředí, nástup ihned, popř. dle domluvy

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Německý

Místo pracoviště: Jablonec nad Nisou,

Region: Liberecký kraj

Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: manažer zakázky/výroby, plánovač výroby, strojní inženýr, technik ve strojírenství, technolog ve strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování