Typ nabídky

Minimální mzda

HR specialista

referenční číslo: 1ACE6609 | aktuálnost: 28.05.2017

ACE Consulting, s.r.o.

Významná německá společnost s mezinárodním zastoupením, zaměřená na výrobu a prodej kvalitních domácích elektrospotřebičů, hledá do svého týmu zodpovědného, energického a motivovaného kandidáta na pozici:

Náplň práce

Na této pozici bude Vaším úkolem:
• zajišťovat komplexní proces náboru nových zaměstnanců (od inzerátu, komunikace s agenturami, rozhovory i organizace AC);
• zaštiťování administrativních činností spojených s personální agendou;
• zpracovávat podklady pro mzdy;
• spolupodílet se na efektivním budování strategie HR marketingu (Employer Branding, personální marketing včetně práce se sociálními sítěmi a kariérními stránkami);
• podílet se na různorodých HR projektech;
• podporovat HR manažera i celou společnost.

Požadujeme

• minimálně 3 roky relevantní zkušenosti z oblasti lidských zdrojů;
• dobrou orientaci v mzdové politice a znalost pracovního práva;
• pozitivní a empatickou osobnost otevřenou inovacím;
• komunikační a organizační schopnosti na vynikající úrovni;
• středně pokročilou znalost anglického jazyka;
• řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme

Skvělou příležitost budovat svou kariéru v zázemí silné mezinárodní značky s dlouholetou tradicí. Budete mít možnost profesního a osobního růstu a dostanete se k motivujícímu platovému ohodnocení i zajímavému balíčku zaměstnaneckých benefitů.

Region: Praha

Obor: Personalistika, HR

Profese: HR konzultant, HR specialista, nábor a adaptace, personalista, specialista náboru, HR generalista

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita