Typ nabídky

Minimální mzda

Psychoterapeut / Psychoterapeutka

referenční číslo: 1A21482C | aktuálnost: 30.05.2017

Kidsnest GmbH

Centrum ochrany dětí Kidsnest ve Waldviertelu v Dolním Rakousku hledá od července 2016 psychoterapeuta/psychoterapeutku v rozsahu 15-20 hodin týdně.

Náplň práce

- Poradenství a psychoterapie dětí a jejich příbuzných
- Poradenství rodičům
- Networking se zařízeními a institucemi
- Krizová intervence
- Spolupráce v projektech práce s veřejností

Požadujeme

- Odborné vzdělání podle právních předpisů Rakouské republiky
- Zkušenosti s prací s dětmi, dospívajícími, rodinami a institucemi
- Flexibilita a psychická odolnost
- Řidičský průkaz skupiny B
- Jazykové znalosti: Němčina dle společného evropského referenčního rámce pro jazyky (GER) C1 nebo C2
- Trestní bezúhonnost

Nabízíme

- Zaměstnání v rozsahu 15-20 hodin týdně
- Příjemná pracovní atmosféra
- Odměňování podle Rakouské kolektivní smlouvy BAGS-KV s ohledem na odborné vzdělání a případné započitatelné doby zaměstnání (hrubá mzda ve výši 2.274,54 EUR na základě plného pracovního úvazku)

Místo pracoviště: Gmünd (Dolní Rakousko), nebo Zwettl (Dolní Rakousko)

Region: Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj

Obor: Školství, výuka, vzdělávání, sport, Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Profese: odborný asistent vzdělávání, specialista vzdělávání, speciální pedagog

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné