Typ nabídky

Minimální mzda

Technolog – Úsek kontroly kvality staveb

referenční číslo: 19D9A9AE | aktuálnost: 08.08.2016

Ředitelství silnic a dálnic ČR (státní příspěvková organizace)

Ředitelství silnic a dálnic ČR
je státní příspěvková organizace zřízená Ministerstvem dopravy ČR. Základem její činnosti je výkon vlastnických práv státu k nemovitostem tvořícím dálnice a silnice I. třídy, zabezpečení správy, údržby a oprav dálnic a silnic I. třídy a zabezpečení jejich výstavby a modernizace.
Nyní vyhlašujeme výběrové řízení na pozici:

Náplň práce

Náplň práce
• analýzy a hodnocení technologických procesů výstavby pozemních komunikací
• digitalizace rozhodujících technologických procesů výstavby na elektronické médium
• dohled nad činností technického dozoru stavby v oblasti kvality staveb
• geodetické měření v rámci staveb ŘSD
• práce s nejmodernějším vybavením – multistanice Leica Nova MS60

Požadujeme

• VŠ/SŠ vzdělání geodet, kartograf podmínkou
• u SŠ praxe minimálně 5 let
• prokazatelné znalosti v oblasti technologií výstavby pozemních komunikací a konstrukčních prvků konstrukcí
• pozemních komunikací
• znalost platné legislativy zmiňované problematiky podmínkou
• osvědčení o odborné způsobilosti výhodou
• znalost práce na PC + Autodesk Viewer výhodou
• řidičský průkaz skupiny B podmínkou – aktivní řidič
• trestní bezúhonnost
• spolehlivost, přesnost, mlčenlivost, loajalita, psychická odolnost

Nabízíme
• - motivační platové ohodnocení
• - stabilní prostředí příspěvkové organizace
• - stravenky
• - 5 týdnů dovolené
• - možnost využití rekreačních zařízení organizace
• - možnost osobního rozvoje v podobě dalšího vzdělávání

Termín nástupu
Ihned nebo dle dohody

Pracovní poměr
Hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, s následnou možností prodloužení na dobu neurčitou

Platové podmínky
12. platová třída (zařazení podle vzdělání a praxe) dle NV ČR č. 564/2006 Sb., v platném znění, příloha č. 1, platový stupeň dle vzdělání a odborné praxe

Termín zaslání přihlášky
Písemné přihlášky se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: prace@rsd.cz do 31. 11. 2016
(do předmětu uveďte „Technolog – geodet“).

Místo pracoviště: Praha, Brno

Region: Praha, Jihomoravský kraj

Obor: Státní, veřejná správa, Kvalita, kontrola jakosti

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita