Typ nabídky

Minimální mzda

Staniční sestra na Kliniku infekčních, parazitárních a tropických nemocí pro Oddělení neuroinfekcí

referenční číslo: 513 | aktuálnost: 18.07.2016

ALP consulting

Nemocnice Na Bulovce, Praha 8 přijme do pracovního poměru:

Náplň práce

Požadujeme

- ÚSO vzdělání + PSS v oboru péče o dospělé (ev. ARIP, organizace a řízení ve zdravotnictví), VOŠ, Bc. či Mgr. v oboru výhodou
- min. 5 let praxe ve zdravotnictví
- odborná způsobilost k výkonu zdravotnického povolání dle zákona č. 96/2004 Sb.
- osvědčení pro výkon povolání bez odborného dohledu
- zdravotní způsobilosti a trestní bezúhonnost
- organizační a řídící schopnosti

Nabízíme

- náborový příspěvek u vybraných profesí
-dotovaná ubytovna (pro mimopražské, cca 5 minut od nemocnice)
- výhledově možnost získání služebního bytu
- příspěvky z FKSP na penzijní připojištění, dětské tábory
- procedury v Slatinných lázních Toušeň
- dotované závodní stravování v areálu nemocnice
- zaměstnanecké slevy v lékárně nemocnice
- kosmetika, masáže, kadeřnické služby v areálu nemocnice
- finanční ohodnocení dle platných platových předpisů
- nástup 1.10.2016 nebo dle dohody

Životopisy s motivačním dopisem zasílejte do 31.8.2016 na e-mail: marcela.cyrani@bulovka.cz.
Vhodní kandidáti budou pozváni na pohovor.

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita